O co chodzi…

Na wstępie chciałbym serdecznie powitać wszytkich, którzy zainteresowani są tym, co napisane zostało w artykułach zamieszczonych na tej stronie.

Być może niektórzy zastanawiają się skąd nazwa „bezsens”. Właściewie powody są dwa. Pierwszy jest taki, że jest to tytuł mojej własnej gazetki, którą przez jakiś czas prowadziłem w czasach, gdy jeszcze uczyłem się w Szkole Podstawowej numer 3. Drugi powód jest taki, że moje spostrzeżenia odnośnie świata kierują mnie właśnie w stronę takiego sformułowania. Świat jest „odrobinę” bez sensu, a ja postaram się opisać czemu tak uważam w artykułach zamieszczonych na tej stronie.

Jeśli  zgadzacie się ze mną lub macie całkowicie odmienny pogląd, możecie śmiało pisać swoje spostrzeżenia w komentarzach. Wszystkie są mile widziane, a na te ciekawsze z pewnością znajdę chwilę, by odpowiedzieć.

Mam nadzieję, że znajdzie się choć kilka osób, których poglądy są podobne – jeśli tak się nie stanie, to będzie oznaczać, że to ja jestem bez sensu, a nie ten świat…

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

27. Lipiec 2009 przez Michał Cieślak
Kategorie: Ogólne informacje | Tagi: | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed