Tatuś drugi raz

Tak to już jest, że jak przychodzi dziecko na świat, to człowiek zapomina o wszystkim i oddaje się w całości sprawom rodzinnym. I tak też było w tym wypadku. Minął już tydzień od tego wspaniałego wydarzenia w moim życiu, a dopiero teraz mogłem uruchomić stronę mojej córeczki.

Otóż zostałem tatusiem wspaniałej dziewczynki o imieniu Elwirka. Miała przyjść na świat najwcześniej w środę 9 września 2009 (czyli 999), ale gdy tylko Kasia trafiła do szpitala, zdecydowano, że nie powinno się dłużej czekać, gdyż ciśnienie Kasi jest zbyt wysokie. I tak oto 7 września 2009 roku o godzinie 14:20 przyszła na świat moja malutka córeczka. Piszę „malutka”, gdyż ważyła zaledwie 2450 gram. Wiem, że niektórzy z pewnością zauważą, że jest to ponad dwa razy więcej, niż ważył Poldzio, ale nie mniej wciąż jest to malutko.

Mimo, że Elwirka również miała hipotrofię, wyszliśmy do domu już w piątek  11 września. A zatem już kilka nocy za nami i mogę śmiało powiedzieć, że nie jest tak źle :)

Bardzo się na tę okoliczność cieszę. Przygotowałem dla Wirci (bo tak ją nazywamy) stronę, gdzie będą różne informacje na jej temat – no i oczywiście zdjęcia. A zatem zapraszam na stronę przyszłej Pani Premier.

Pragnę również przypomnieć, że Przyszły Prezydent RP również doczekał się nowego wcielenia swojej strony.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

14. Wrzesień 2009 przez Michał Cieślak
Kategorie: Człowiek, Ogólne informacje | Tagi: | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed