Reaktywacja

Od ostatniego wpisu upłynęło wiele czasu i w ciągu tych kilku miesięcy przybyło jakieś 188 komentarzy na temat tabletek poprawiających potencję i innych środków farmaceutycznych. Oczywiście wszystko należało ręcznie usunąć :)

Cóż, niestety tak już jest ten nasz wirtualny (i nie tylko) świat skonstruowany, że każdy próbuje w jakiś sposób zarobić i niektórzy robią to w sposób przykry i kosztem innych. Kasowanie tych komentarzy zajmuje całkiem sporo czasu. Dlatego od dzisiaj serdecznie proszę o normalne komentarze.

Po kilku miesiącach postanowiłem znów „ciężko” pracować i dbać o wszystkie nasze witryny, stąd również i tutaj powinny pojawiać się kolejne wpisy. Miejmy nadzieję, że będą interesujące i zachęcą do dodawania rozsądnych komentarzy, a nie tylko takich, które coś reklamują.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

06. Lipiec 2010 przez Michał Cieślak
Kategorie: Ogólne informacje | Tagi: | 2 komentarzy

Komentarzy (2)

  1. Trzymam kciuki – życzę dużej satysfakcji z „owoców powrotu” ;-)

  2. Tych reaktywacji to już kilka było. Ale tak już mam, że pracuję falami. Raz jest to kilka wielogodzinnych dni z rzędu, a innym razem tygodnie nic nie robienia lub tylko jakichś drobnych spraw :)

    Sam wiesz jak jest.

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed