Jesteś piękna… tak to właśnie Ty jesteś piękna, czyli OperationBeautiful

Jesteś piękna pod warunkiem, że jesteś kobietą :)

Jest sobie środek nocy (chociaż dla niektórych to już ranek a dla innych dopiero wieczór) i właśnie trafiłem na jakiś blog – a to tak przy okazji sprawdzania tego, jak się indeksują blogi z różnych platform – i tam trafiłem na informacje odnośnie akcji, którą ja nazwałbym zwyczajnie „Jesteś piękna”.

Skąd pochodzi źródło takiej akcji?

Otóż, wyobraźcie sobię, że jest taka oto strona http://operationbeautiful.com – której celem jest wzmocnienie świadomości swojego piękna u kobiet. Mówiąc prosto i zwięźle, chodzi to, żeby przestały marudzić jakie to one są be. Akcja jest na tyle sprytna, że jak widać przyciągnęła nawet moją uwagę, a przyznam, że na codzień ciężko mnie do takich projektów zachęcić.

Cała akcja właściwie sprowadza się do tego, by inne osoby zostawiały w różnych miejscach karteczki, które mają informować potencjalnego odbiorcę (kobietę) o tym, że jest piękna. Można oczywiście dodać kilka innych, miłych, przymiotników. Ale generalnie chodzi o podniesienie samooceny u naszych wspaniałych kobiet.

A ja jeszcze raz powtórzę, że wszystkie jesteście piękne. Taka karteczka może znajdować się np. w publicznej toalecie:

 

Jeśli znajdziecie gdzieś taką karteczkę (lub zostawicie), nie bądźcie skąpi i przyślijcie jakieś zdjęcie. Chętnie podzielę się nim na moim blogu.

A zatem… do dzieła Panowie (Panie chyba też mogą zostawiać karteczki). Zostawiajcie kartki gdzie popadnie i pomóżcie rozpropagować tę akcję. Ale to już!

Pozdrawiam

Michał Cieślak

ps. Ja o akcji dowiedziałem się z tego bloga: http://thegratefullife.weebly.com/1/post/2011/03/operation-beautiful.html

Byłoby nie ładnie nie podać swojego źródła. A teraz jeszcze zdjęcie Pani z podanego wpisu, która odnajduje właśnie wspomnianą karteczkę:

A, że Pani jest całkiem sympatyczna, to dlaczego jej nie pokazać :)

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

14. Kwiecień 2011 przez Michał Cieślak
Kategorie: Człowiek, Społeczności, Świat, Wirtualny Świat | Tagi: , , , , , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed