Kod promocyjny oc/ac Liberty Direct 2011-88818768

Jeżeli szukaliście kodu promocyjnego do ubezpieczenia się w Liberty Direct, to dobrze trafiliście. Ponieważ ostatnio miałem tę „przyjemność” kupować ubezpieczenie, to sam skorzystałem z czyjegoś numeru polisy, celem uzyskania zniżek. Różnica wyniosła kilkadziesiąt złotych, więc zdecydowanie warto go użyć.

Oto mój numer, który jest aktualny do kwietnia 2012 roku: 2011-88818768 – z tym zastrzeżeniem, że na dzień dzisziejszy promocja trwa do końca grudnia 2011!. A później się zobaczy.

Raz jeszcze zachęcam. Nie ukrywam, że jeśli użyjecie tego numeru, to i ja na tym zyskam jakieś 50 zł. A zatem oboje na tym zyskujemy. Wykupić OC/AC można na stronie Liberty Direct – a za dokonanie zakupu przez internet również jest zniżka.

Po zakupie otrzymasz mail ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami, które powinny po jakimś czasie dotrzeć również pocztą tradycyjną. Wpłaty można dokonać szybkim przelewem, ale pamiętajcie, że poprzednią polisę trzeba anulować najpóźniej dzień przed jej datą wygaśnięcia, gdyż może to skutkować jej przedłużeniem – a w rezultacie możecie być zmuszeni do pozostania w firmie, w której auto było dotychczas ubezpieczone. Nawet, jeśli to nie było Wasze ubezpieczenie. A zatem lojalnie ostrzegam. Procedura rezygnacji jest zazwyczaj dosyć prosta, a w sieci znajdziecie wiele druków, które można użyć do tego celu. W niektórych firmach wystarczy wysłać fax lub email z odpowiednim formularzem.

A zatem wszystko jest stosunkowo proste. U mnie osobiście w Liberty Direct wyszło najtańsze OC ze wszystkich firm, które porównywałem. A brałem głównie pod uwagę te, które reklamują się jako najtańsze. Różnice wynosiły nawet 500 zł. Dlatego właśnie wybrałem Liberty. To tyle, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Co do pozostałych kwestii, to już o Liberty nic powiedzieć nie mogę, bo dopiero jestem u nich pierwszy raz. Ale z pewnością jest to jedno z najtańszych (jeśli nie najtańsze) ubezpieczeń samochodu od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC.

 

ps. Dnia 20.09.2011 dokonałem aktualizacji, bo promocja została przedłużona do końca 2011 roku.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

04. Kwiecień 2011 przez Michał Cieślak
Kategorie: Samochód | Tagi: , , | 6 komentarzy

Komentarzy (6)

 1. Jakieś bzdury wypisujesz.
  Sprawdziłem i promocja trwa do końca czerwca 2011.
  To że ty masz polisę wykupioną do 2012 roku to nie znaczy ze tyle będzie trwała promocja. Poczytaj regulamin …

  Pozdrawiam

 2. Rzeczywiście w chwili pisania tego wpisu nie byłem świadomy tego, że promocja trwa do czerwca. Post już wyedytowany. Dziękuję za zwrócenie uwagi, a jednocześnie prosiłbym o nie spamowanie w komentarzach.

  Pozdrawiam
  Michał Cieślak

  ps. Aktualnie promocja została przedłużona do końca 2011 roku.

 3. promocja trwa nadal… !!! nie wiem skąd macie info że się zakończyła…???

 4. Pingback: Bezsens » Archiwum Bloga » LibertyDirect promocja – ciąg dalszy

 5. Pingback: Bezsens » Archiwum Bloga » Promocja w Liberty Direct przedłużona do końca 2011 roku!

 6. promocja podobno trwa nadal, więc i tak warto spróbować, kasa ja kasa …

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed