Test aplikacji do WordPress na Android market

Dzisiaj wrócił po naprawie mój świeżo nabyty htc desire HD i jak to zwykle bywa z nowościami, postanowiłem przetestować kilka aplikacji, a w tym aplikację do obsługi blogów WordPress i muszę przyznać, że całkiem nieźle to wygląda i działa.

Jestem absolutnie nowym użytkownikiem smartfonow, więc obsługa stron przez komórkę jest dla mnie czymś nowym. Czuję jednak, że będę z tej możliwości korzystał. Sam fakt, że mogę sprawdzić maile bez włączania komputera jest już wystarczająco dobry, by przekonać mnie do nowego telefonu. Do tego wszystkie kontakty w jednym miejscu zintegrowane że sobą, to już absolutna rewelacja (facebook, Skype, Twitter, adresy z outloocka połączone z kontaktami z telefonu).

Ale chyba już wystarczy tego zachwalania, bo pomyslicie, że to jakiś artykuł sponsorowany. A to tylko mój szał radości związany z nową zabawką :) . Co ciekawsze, do tej pory raczej byłem sceptykiem w sprawach telefonów bez klawiatury, gdzie trzeba wszystko załatwiać myziając palcem po ekranie. Teraz jednak już rozumiem co i jak i jestem zdecydowanie za takimi rozwiązaniami. A mój model telefonu gorąco polecam. Może konkurować z iphonem, będąc sporo od niego tańszym.

Pozdrawiam Was z mojego Htc Desire HD
Michał Cieślak

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

14. Lipiec 2011 przez Michał Cieślak
Kategorie: Ogólne informacje, Społeczności, Wirtualny Świat | Tagi: , , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed