Drive – polecam

Jak w tytule. Ostatnio jakoś więcej razy byłem w kinie (najwięcej od czasu, gdy pojawiły się dzieciaki), więc i więcej filmów miałem okazję zobaczyć. I tak oto na tym tle zdecydowanie wyróżnia się Drive. Choć sama fabuła nie jest jakaś znakomita, to sposób w jaki został nakręcony ten film, zapada w pamieć. Wszystko dzieje się dość wolno – w przeciwieństwie do większości obecnie produkowanych filmów akcji. Ale gdy trzeba, to przyspiesza.

Cóż więcej mogę dodać. Warto iść i zobaczyć w kinie – szkoda takiego filmu na oglądanie na pirackich kopiach ;). Scena pocałunku w windzie kończąca się rozkwaszeniem czaszki wroga… zresztą, zobaczcie sami, bo warto. Nawet jeśli film nie będzie się Wam podobał, to jest to jeden z tych filmów, który dobrze jest zobaczyć, by wiedzieć jak różne filmy mogą powstawać. Polecam! I przynajmniej nie trzeba tych durnych okularów od 3D wkładać (jakoś zawsze mnie od nich uszy bolą).

 

 

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

20. Wrzesień 2011 przez Michał Cieślak
Kategorie: Film | Tagi: , , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed