Blog Day 2014 – pierwszy raz bawię się w prawdziwego blogera

O tak, właśnie na blogu Pawła Opydo przeczytałem, że dzisiaj jest Blog Day, czyli dzień, w którym blogerzy polecają pięciu innych blogerów – nie wiem jakie są dokładnie kryteria, więc w moim przypadku będą to blogi, które z jakiegoś powodu są mi znane i przeze mnie lubiane.

Zacznijmy zatem, bo po co owijać w bawełnę.

1. Blog kulinarny Eksperyment Sobotni - osobiście znam Ulę i nie raz miałem okazję skosztować rzeczy, które przygotowała. Polecam z czystym sumieniem i mam nadzieję, że Wam również się spodoba.

2. Blog o tym Jak oszczędzać pieniądze  - ten blog polecam dla wszystkich niedowiarków odnośnie kwestii zarabiania w internecie. Ja wiem, że się da, bo przez kilka ładnych lat zarabiałem za pośrednictwem strony, poprzez publikowanie reklam, ale też przez polecanie różnego rodzaju programów partnerskich. Co więcej, na samym blogu Bezsens.info, udało mi się w sumie osiągnąć 700 zł za promowanie OC i AC Liberty Direct.

3. ZombieSamuraj - skoro już wiecie, że dzięki niemu dowiedziałem się o tym dniu, to chyba warto też wspomnieć o blogu Pawła. Nie jestem jego wiernym fanem, ale od czasu do czasu coś przeczytam, gdy pojawi się na moim wallu z fejsbuka.

4. Blog Artura Kurasińskiego AK 74 – z Arturem nie znam się osobiście, ale w czasach, kiedy ja na GRYzoniach publikowałem nasze gry polityczne, on miał swój serwis Chomiks.com, gdzie również na wyśmiewaniu polityków i aktualnej sytuacji politycznej, zdobył dużą rzeszę fanów. Polecam szczególnie rozmowy z działu Seria z AK74.

5. Antyweb, czyli nowe technologie – z Grzegorzem Marczakiem mam taką ciekawą historię, gdyż jednym z tych blogerów, którego kiedyś musieliśmy narysować i umieścić w jednej z naszych gier. Sam Antyweb odwiedzam od czasu do czasu, by poczytać co tam w nowych technologiach, które w dość sporym stopniu mnie interesują. Nie jestem jakimś geekiem, ale też nie stronię od gadżetów ;)

 

I to chyba tyle. Ciekawe czy kiedyś będzie taki Blog Day, w którym ktoś umieści Bezsens, jako jeden z polecanych. Pożyjemy, zobaczymy. Ja jestem przekonany, że tak właśnie kiedyś będzie :)

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

31. Sierpień 2014 przez Michał Cieślak
Kategorie: Blog, Wirtualny Świat | Tagi: , , , , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed