LibertyDirect promocja – ciąg dalszy

Postanowiłem podzielić się z Wami informacjami na temat tego, ile udało mi się odzyskać pieniędzy, dzięki mojemu wpisowi na blogu. Chodzi o kod promocyjny Liberty Direct i całą sprawę z polecaniem. Ubezpiecznie OC wykupiłem z początkiem kwietnia 2011 i do tej pory z mojego polecenia skorzystało siedem osób!

Przyznam, że mocno mnie to zaskoczyło. Może poza jedną osobą, którą był mój szwagier :)

Ale generalnie szczerze przyznaję, że spora część poniesionych wydatków na ubezpieczenie, zwróciła mi się właśnie dzięki polecaniu swojego kodu. Jeśli ktoś jeszcze nie wie o co chodzi, to polecam link powyżej. Każdy kto używa takiego kodu, również może zaoszczędzić od 50 do 100 zł… tylko za wpisanie mojego numeru polisy w odpowiednim formularzu. Piękne – prawda?

A teraz więcej szczegółów. Otóż, do dnia dzisiejszego (a promocja jeszcze trwać będzie co najmniej do końca września 2011), używając mojego kodu 5 osób wykupiło OC w Liberty Direct, a 2 wykupiło AC+OC. A zatem 5x 50 zł + 2 * 100 zł daje 450 zł. W związku z powyższym, jeśli moja polisa kosztowała w okolicach 750 zł, to po odliczeniu uzyskanych w ramach promocji pieniędzy, wychodzi, że mój całkowity koszt polisy wynosi około 300 zł. Mam jednak nadzieję, że jeszcze kilka osób skorzysta z mojego polecenia i dzięki temu jeszcze bardziej zniweluje koszty polisy. Mam też nadzieję, że osoby, które skorzystały/skorzystają z mojego numeru, będą zadowolone z usług Liberty Direct. Ja na szczęście do tej pory nie musiałem korzystać z ich usług (jazda bez szkód), więc nie mogę powiedzieć jak się sprawdzają. Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe informacje na ten temat, to proszę śmiało pisać w komentarzach.

I na zakończenie chciałbym dodać, że jedna osoba nawet do mnie dzwoniła w sprawie tego kodu, by potwierdzić jego działanie i zapytać mnie o opinię. Było to niezwykle miłe doświadczenie. Choć nie jestem ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń, to mimo wszystko było miło, że ktoś chciał poznać moje zdanie na dany temat. Drugą ciekawostką było zgłoszenie się pewnej osoby do mnie, w celu wzięcia udziału w jakimś systemie reklamującym właśnie ubezpieczenia. Miałbym rzekomo pisać takie tematy, by zarabiać na polecaniu ubezpieczeń, kredytów i innych takich. Jak widać, nie zdecydowałem się i jedyną (do tej pory) moją metodą zarobkową na tym blogu, jest polecanie mojego numeru polisy z Liberty Direct: 2011-88818768

Pozdrawiam wszystkich czytelników i do zobaczenia następnym razem.

Michał Cieślak

 

ps. Kilka osób komentowało tylko po to, by podać swój numer polisy. Drodzy internauci, nie zatwierdzę takich komentarzy, bo po co mi konkurencja :). Musicie znaleźć swój własny sposób na polecanie własnego kodu promocyjnego.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

25. Sierpień 2011 przez Michał Cieślak
Kategorie: Samochód, Zarabianie | Tagi: , , , , , , , | 1 Komentarz

Jeden komentarz

  1. Pingback: Blog Day – pierwszy raz bawię się w blogera | Bezsens

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed