Bezsens powrócił po 10 miesiącach przerwy

Z racji tego, że na starym serwerze mieliśmy problem z bezpieczeństwem i w rezultacie zostaliśmy wynagrodzeni trojanem, który to rozsyłał spam, to niestety wszystkie strony zostały zamknięte z nadzieją przeniesienia na nowy serwer. Pech w tym, że proces przenoszenia wcale nie udał się jakoś dobrze i finalnie wiele z naszych stron nie odzyskało swojego życia nawet obecnie, po niespełna 10 miesiącach.

Na szczęście, nie dotyczy to tego blogu, gdyż jak widać, już działa, co mnie niezmiernie cieszy, gdyż do tej pory uzewnętrzniałem się głównie na fejsbuku. Teraz mogę to znów bezkarnie robić na blogu i nie zmuszać znajomych do czytania! :)

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zmienię tę skórkę i ogólnie trochę dopieszczę tę stronę, bo już mi się tak bardzo nie podoba. W erze mobile, a od kilku lat już słyszę, że mamy rok mobile, taka strona zwyczajnie nie przystoi. Musi być RWD – jeśli nie wiecie co to, to za chwilę wyjaśnię w osobnym wpisie. Choć, gdy tak sobie czytałem o tym, jak wyglądały kiedyś blogi, które dzisiaj są w top najpopularniejszych blogów w Polsce, to trudno nie zgodzić się, że nie wygląd a treść jest najważniejsza. Zresztą, zobaczcie sami, jak to kiedyś wyglądało, a jak wygląda dziś: http://www.zombiesamurai.pl/2014/02/blogi-przez-lata/

 

I to tyle, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Minęło wiele czasu odkąd uruchomiłem Bezsens.info i w mojej głowie też wiele się zmieniło. Mam więcej wiedzy z zakresu marketingu czy też prowadzenia biznesu. Byłem na wielu różnych konferencjach, więc jest szansa, że znajdziecie tutaj trochę więcej informacji na ten temat. Ale, jak to zwykle bywa, czas pokaże.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

14. Kwiecień 2014 przez Michał Cieślak
Kategorie: Blog | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed