Film na niedzielę: Czas na miłość

Jako, że niedziela to zwykle dzień wolny od pracy, postanowiłem, że nie będę wrzucał zbyt długich tekstów. W zamian za to, co niedzielę będę przedstawiał film, na który warto poświęcić swój czas. Tym razem będzie to Czas na miłość.

Film: Czas na miłość

Pomimo tytułu, który może sugerować, że jest to kiepska amerykańska komedia romantyczna, jest to bardzo ciekawy i wzruszający film o miłości, ale traktowanej w szerszym zakresie.

Nie jest to film jedynie o relacjach damsko – męskich. Traktuje on tematykę miłości, zarówno w relacjach ojciec – syn, jak i relacjach brat – siostra. Uwielbiam filmy, które wywierają na mnie wpływ tak silny, że jeszcze przez dłuższy czas po obejrzeniu ich, wracam myślami do tego, co oglądałem. Taki właśnie jest ten film. Gwarantuję, że utrwali się w Waszych głowach, a także wywoła całą masę przeróżnych emocji.

Do tego ogląda się go lekko i przyjemnie, ze względu na zawarty tam humor – zupełnie inny, niż ten z amerykańskich komedii, ale jeszcze nie tak bardzo „angielski”.

Polecam i życzę udanej niedzieli!

Michał Cieślak

 

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

07. Wrzesień 2014 przez Michał Cieślak
Kategorie: Film | Tagi: , , , , , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed