Film na niedzielę: Zacznijmy od nowa

Choć jest już nieco późno, to jednak wciąż jeszcze na tyle wcześnie, by zapoznać Was z kolejnym interesującym filmem. Dopiero co był w kinach, więc być może nie da się go jeszcze obejrzeć w legalny sposób, ale może już niedługo będzie się dało. Chodzi o film Zacznijmy od nowa, czyli Begin Again.

Tym razem jest to taka ckliwa komedia, ale za to bardzo przyjemnie się ją ogląda i końcówka jest nieco zaskakująca. A mianowicie można się było spodziewać, że będzie nieco inaczej. Nie chcę jednak za bardzo zdradzać fabuły. W filmie występują Mark Ruffalo i Keira Knightley (przyznam, że nazwisko musiałem skopiować z innej strony, bo nie byłem w stanie go napisać samemu ;) ), a co za tym idzie można śmiało powiedzieć, że gra aktorska jest na wysokim poziomie.

 

Jako ciekawostkę, warto dodać, że w filmie drugoplanową rolę gra również Adam Levine, który jest wokalistą Maroon 5. Film jest mocno związany z muzyką, co dodaje mu dość dużo uroku. Z pewnością jest to film, który nadaje się na romantyczny wieczór. A skoro jest godzina 21:00, to czemu nie może to być wieczór dzisiejszy?

Koniecznie dajcie znać, czy się Wam spodobał. Ja oglądałem go w wersji angielskiej z napisami po francusku, bo byliśmy akurat w kinie w Paryżu, więc być może na moją opinię wpłynął dodatkowo ten fakt. Ale mam nadzieję, że będziecie równie pozytywnie odbierać tę produkcję.

Życzę Wam udanego niedzielnego wieczoru.

Michał Cieślak

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

14. Wrzesień 2014 przez Michał Cieślak
Kategorie: Film, Recenzja | Tagi: , , , , , , | 3 komentarzy

Komentarzy (3)

  1. Nie wiedziałam że taki romantyk z Ciebie michał – ostatnio był „Czas na miłość”, teraz to… chyba zaczne podejrzewac ze jestes kobieta :P

  2. Cóż, być może jestem nieco zniewieściały, ale żebym był kobietą, to chyba jednak nie :)

    Nie mniej, romantyk jak ta lala!

  3. Pingback: Film na niedzielę: Don Jon | Bezsens

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed