Porozmawiajmy o samochodach.

To jest tylko krótka informacja na temat nowości, jakie pojawiły się na salko.pl. W ostanim czasie przygotowałem forum dla sklepu z częściami Salko. Będzie to miejsce, w którym klienci (ale nie tylko klienci) mogą rozmawiać z pracownikami sklepu oraz między sobą, wymieniając poglądy odnośnie samochodów, a w szczególności samochodów francuskich.

Rozmowy mogą odbywać się w kilku różnych działach forum. Specjaliści z Salko będą odpowiadać na problemy z citroenami, renault i peugeotami w przygotowanych do tego forach. Jest również forum do dyskusji na temat innych marek samochodów, ale tutaj doświadczenie pracowników firmy Salko z pewnością jest mniejsze.

Poza poradami na temat części samochodowych, ich montażu i wymiany oraz sposobów znajdowania usterek, znajdują się tam również miejsca, w których można porozmawiać na temat tuningu samochodów, czy nowości ze świata motoryzacji. Zapraszamy również wszystkich motofanów do zaprezentowania swoich pojazdów w dziale pokaz samochodów.

A jeśli chcielibyście kupić lub sprzedać samochód, to również znajdziecie odpowiednie miejsce do tego na forum.salko.pl. Chwilowo forum jest dosyć pustę, ale myślę, że z biegiem czasu będzie ono zapełniało się ciekawymi informacjami ze świata samochodów. Już teraz zapraszam do zadawania pytań odnośnie samochodów i części do nich. Z pewnością na każde otrzymacie odpowiedź.

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

17. Sierpień 2009 przez Michał Cieślak
Kategorie: Handel, Samochód, Wirtualny Świat | Tagi: , , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed