Sukcesy firm

Ponieważ uwielbiam czytać na temat firm i ludzi, którzy osiągnęli sukces, postanowiłem stworzyć na ten temat całą stronę. Witryna Sukcesy.info będzie zawierała informacje na temat firm z różnych branż i różnych dziedzin gospodarki. Oczywiście, początkowo będą to głównie witryny z szeroko rozumianej branży IT, ale z czasem będą pojawiały się kolejne.

Będę starał się wysyłać maile do odpowiednich osób, w celu uzyskania informacji na temat danej firmy. Czasem będą to wywiady, a czasem zwykłe informacje. Ale zawsze będą to informacje pozytywne, które mają odpowiednio nastrajać potencjalnych i aktualnych przedsiębiorców, by nie bali się inwestować i rozwijać.

Zapraszam na Sukcesy.info i życzę Wam wielu sukcesów

Michał Cieślak, Bezsens.info

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

21. Wrzesień 2009 przez Michał Cieślak
Kategorie: Wirtualny Świat | Tagi: | 1 Komentarz

Jeden komentarz

  1. No, nareszcie coś pozytywnego z nazwy ;-) – uważam, że na początek powinieneś pierw przenieś swojego bloga pod ten adres – w końcu subdomen jest bez liku ;-)

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed