Konkurs na GRYzoniach i nowa gra

Postanowiłem uruchomić nowy „szybki” projekt, którego założenia są bardzo proste. Będą tam różne gry, które połączy wspólna tematyka, czyli pojazdy zdalnie sterowane. Oparte na podobnej grafice i schemacie, a często o podobnym sposobie rozgrywki i sterowania. Należy się spodziewać, że będą to raczej proste gry, których wykonanie nie zajmie więcej niż kilka dni.

Ten projekt nazwałem OneHourGames – a sama strona jest jeszcze prostrza, niż umieszczone na niej gry. Nie ma tam kategorii, logowania i innych tego typu rzeczy. Grafika jest minimalistyczna,  a „logo” powstało w kilka minut. Celem tej strony jest stworzenie mojego osobistego portfolio silników do różnego rodzaju gier, które można będzie w przyszłości wykorzystać to bardziej rozbudowanych projektów, czy też projektów z lepszą grafiką.

Jednocześnie jedna z tych gier została umieszczona na GRYzoniach – nazywa się Death RC i jest to gra, w której chodzi o to, by zlikwidować samochody przeciwników. Wraz z kolejnymi poziomami można rozbudowywać swój pojazd o nowe bronie oraz ulepszać jego parametry. Równocześnie z dodaniem gry wystartował konkurs na najlepszego gracza miesiąca, w którym do wygrania są m.in: Scrabble, Mistrz słowa Exclusive oraz gra Haker. Oczywiście każdy wygrany zostanie obdarowany również GRYzoniowymi gadżetami. Szczegóły konkursu znajdują się na GRYzoniowym forum: http://www.gryzonie.pl/forum/viewtopic.php?t=15520.

Serdecznie polecam i zapraszam

Michał Cieślak, Bezsens.info

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

06. Listopad 2009 przez Michał Cieślak
Kategorie: Wirtualny Świat | Tagi: , | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed