Czas się troszkę pochwalić :)

Rozpoczął się już nowy rok (2010) i mamy za sobą okres gorączki zakupowej, której osobiście doświadczyłem w związku z prowadzeniem naszego sklepu z zabawkami. Nigdy wcześniej w historii naszego sklepu nie byliśmy jeszcze tak zawaleni pracą. W najgorętszym okresie musieliśmy pakować po kilkadziesiąt paczek dziennie, a telefon dzwonił prawie bez przerwy. Ale to nie jest temat, którym chciałbym się pochawlić. Jest kilka innych rzeczy, o których pragnę napisać.

Otóż miałem okazję wypowiedzieć się odnośnie sprzedaży zabawek w okresie świątecznym dla gazety Rzeczpospolita. Moje wypowiedzi można zobaczyć tutaj: http://www.rp.pl/artykul/408195.html. Jednak na tym nie koniec. Wypowiadałem się również w sprawach przyszłości e-handlu w Polsce, a moją wypowiedź można przeczytać tutaj (numer 56): https://www.sklepy24.pl/zakupy/przyszlosc_e-handlu_raport_2009. Muszę przyznać, że jest bardzo miło widzieć swoje nazwisko przy tego typu tekstach, gdyż do tej pory raczej przyzwyczaiłem się do publikacji jedynie na temat naszych witryn – tutaj w szczególności na temat naszych gier oraz naszej pierwszej prawdziwej witrynie GRYzonie.pl. Nigdy jednak do tej pory nie publikowano moich wypowiedzi, jako eksperta w danej dziedzinie – co miało miejsce przy okazji prowadzenia sklepu Pioneczek.pl.

Przez ostatnich kilka lat naszych sukcesów było coraz mniej i powoli traciłem już zapał do pracy. Dlatego tym bardziej miło mi jest gdy tego typu rzeczy pojawiają się na innych stronach. A skoro już mowa o sukcesach, to muszę wspomnieć, że Gameonade.com znów pokonało magiczną granicę 1000 użytkowników dziennie – a stało się to przy okazji publikacji dwóch naszych gier na znanym za granicą portalu MindJolt.com A skoro już jesteśmy przy grach, to gra Death RC zajęła trzecie miejsce w konkursie zorganzowanym przez Flashads.pl. o czym możecie przekonać się tutaj: http://www.flashads.pl/news9/rozstrzygniecie_konkursu_dla_deweloperow_gier_flash.html.

Jak wiadomo okres świąteczny to i wysyłka kartek animowanych. Tutaj również była zdecydowana poprawa w stosunku do ubiegłego roku. W ciągu jednego dnia KoKartki.pl odwiedziło około 5000 unikalnych użytkowników, a od początku istnienia strony KoKartki, użytkownicy wysłali ponad 22 tysiące kartek. Jeśli chodzi o statystyki, to niestety najbardziej popularna z naszych witryn, nie może pochwalić się takimi sukcesami. Ilość odwiedziń na GRYzoniach z roku na rok spada, ale mam nadzieję, że w tym roku uda się to zmienić.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w 2010 roku.

Pozdrawiam

Michał Cieślak, Bezsens.info

ps. Oczywiście największym sukcesem, jaki przyniósł 2009 rok, było przyjście na świat mojej córeczki Elwirki, ale to akurat nie było dla mnie zaskoczeniem ;)

Więcej o Michał Cieślak

Uważam, się jeszcze za młodego człowieka, choć w życiu zaliczyłem już kilka checkpoint'ów, takich jak: ślub, dzieci, własna firma, własne mieszkanie, itp.

07. Styczeń 2010 przez Michał Cieślak
Kategorie: Człowiek, Handel, Ogólne informacje, Wirtualny Świat | Tagi: | Napisz komentarz

Napisz coś ciekawego

Pola wymagane są zaznaczone * markiert


Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeCheck Our Feed